O nas


Firma Edach rozpoczęła swoją działalność 1 czerwca 1995 r. jako spółka cywilna. Od początku główną działalnością firmy była branża budowlana. W 2011 r. wprowadziliśmy nowy dział zajmujący się sprzedażą surowców chemicznych. Obecnie Edach należy do grona wiodących dystrybutorów w branżach takich jak: rolnictwo, budownictwo, przemysł spożywczy i  ceramiczny. Spółka współpracuje z wieloma dostawcami i klientami krajowymi, unijnymi oraz pozaunijnymi.


Nasza firma w okresie swojej działalności zdążyła zbudować silną pozycję na rynku dostawców surowców chemicznych. Zaplecze techniczne, którym dysponuje Spółka pozwala na spełnienie wysokich wymagań odnośnie prawidłowego przechowywania oraz składowania surowców. Właściwy proces transportu zapewnia, iż sprzedawane produkty nie tracą swoich właściwości fizycznych i chemicznych.


Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, oferowane surowce sprzedajemy w różnych opakowaniach tj. kanistry, beczki, paleto-pojemniki, worki oraz big-bagi. Tworzymy zgrany zespół, który ma na celu budowanie skutecznych i trwałych więzi z obecnymi  i nowymi partnerami biznesowymi, prężnie dążymy w poszukiwaniu nowych rynków zbytu na swoje surowce i produkty.


Nasi klienci to zarówno odbiorcy indywidualni jak również podmioty prowadzące działalność gospodarczą ukierunkowaną na stosowanie surowców chemicznych pozostających w ofercie Spółki Edach. Dotychczasowe kanały dystrybucyjne polegające na zakupie bezpośrednim oraz wysyłkach dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów i konieczności dystrybucji oferty poprzez platformę internetową.